• BV Hoofddorp VSE 2

  • Teamfoto BV Hoofddorp VSE 2
  • Team

  • NaamRol
    Carmen HulshofTeamspeler
    Jasmijn PoelstraTeamspeler
    Kim LoogmanTeamspeler
    Lisanne de JongTeamspeler
    Rachel BakkerTeamspeler
    Robyn van DijkumTeamspeler
    Romy van de LagewegTeamspeler
    Sasja de BoerTeamspeler
    Bank vanuit V22 1
    Kate van NoortTeamspeler
    Morsal WaliTeamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Hoolboom, JolandaCoach
    Somers-Voerman, LindaAssistent-coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mrt.BC APOLLO Amsterdam VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 266 - 37
    14 feb.BV Hoofddorp VSE 2 - Blue Stars VSE 1 *41 - 50
    8 feb.Onze Gezellen VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 262 - 65
    31 jan.BV Hoofddorp VSE 2 - Landslake Lions VSE 370 - 56
    26 jan.U.S. VSE 2 - BV Hoofddorp VSE 283 - 36
    17 jan.BV Hoofddorp VSE 2 - BV Amsterdam VSE 158 - 43
    14 dec.Onze Gezellen VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 264 - 49
    6 dec.BV Hoofddorp VSE 2 - BS Leiden VSE 143 - 60
    22 nov.BV Hoofddorp VSE 2 - Blue Stars VSE 1 *75 - 49
    17 nov.BS Leiden VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 273 - 60
    8 nov.BV Hoofddorp VSE 2 - BC APOLLO Amsterdam VSE 177 - 55
    2 nov.Blue Stars VSE 1 * - BV Hoofddorp VSE 256 - 84
  • Poulestanden BV Hoofddorp VSE 2 (VSEL Vrouwen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1U.S. VSE 2171502110572338230
    2BS Leiden VSE 1171304111392119226
    3BC APOLLO Amsterdam VSE 1171205108195113024
    4Onze Gezellen VSE 11610069068456120
    5BV Hoofddorp VSE 217908982990-818
    6BV Amsterdam VSE 11630138991005-1066
    7Landslake Lions VSE 31620147771121-3444
    8Blue Stars VSE 1 *1620147611068-3072

    Poulestanden BV Hoofddorp VSE 2 (VSE Vrouwen Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSBV Pendragon VSE 11100483992
    2BV Hoofddorp VSE 210013948-90
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    VSE-1 + VSE 2SKWAVeld 3Maandag20:30-22:30Linda
    VSE-1 + VSE 2SKWAVeld 1Donderdag20:00-22:00Linda en Richard
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    BV Hoofddorp VSE 2

    Vrouwen Senioren Landelijk

    57,76

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    58,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd