• BV Hoofddorp VSE 3

  • Teamfoto BV Hoofddorp VSE 3
  • Team

  • NaamRol
    Ilona Belt-de JongTeamspeler
    Ivarna RangelTeamspeler
    Judith de HaasTeamspeler
    Kim de VriesTeamspeler
    Linda Somers-VoermanTeamspeler
    Lynn TolnerTeamspeler
    Martine LoosTeamspeler
    Patricia MoolhuijsenTeamspeler
    Rachel BruinesTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Somers-Voerman, LindaTechnische stafCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 17:30Onze Gezellen VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 3Onze Gezellen Sporthal
    17 mrt. 13:00BV Hoofddorp VSE 3 - The Challengers VSE 1 *Het Spectrum
    23 mrt. 17:00BV Hoofddorp VSE 3 - BV Orca's VSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    28 mrt. 20:00BV Amsterdam VSE 2 - BV Hoofddorp VSE 3Van Hogendorphal
    6 apr. 20:00D.E.D. VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 3Apollohal
    13 apr. 15:00BV Hoofddorp VSE 3 - Dozy BV Den Helder VSE 2 *Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    20 apr. 17:00Dozy BV Den Helder VSE 2 * - BV Hoofddorp VSE 3Sportcentrum Quelderduijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.BV Hoofddorp VSE 3 - U.S. VSE 358 - 55
    10 feb.BV Hoofddorp VSE 3 - D.E.D. VSE 181 - 38
    3 feb.BV Orca's VSE 2 - BV Hoofddorp VSE 339 - 62
    31 jan.BV Hoofddorp VSE 3 - BV Amsterdam VSE 250 - 19
    27 jan.The Challengers VSE 1 * - BV Hoofddorp VSE 338 - 42
    19 jan.BV Hoofddorp VSE 3 - Onze Gezellen VSE 134 - 56
    14 jan.U.S. VSE 3 - BV Hoofddorp VSE 339 - 45
  • Poulestanden BV Hoofddorp VSE 3 ( 3e divisie VSE 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Hoofddorp VSE 3107034984059314
    2BV Amsterdam VSE 276013493183112
    3Onze Gezellen VSE 185033682749410
    4U.S. VSE 39207399520-1214
    5Landslake Lions VSE 38107358455-972

    Poulestanden BV Hoofddorp VSE 3 ( 3e divisie VSE 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen VSE 1770040225714514
    2BV Hoofddorp VSE 376013722848812
    3BV Orca's VSE 27403286248388
    4BV Amsterdam VSE 2740333433048
    5D.E.D. VSE 18404362403-418
    6U.S. VSE 37304344301436
    7The Challengers VSE 1 *8107325418-930
    8Dozy BV Den Helder VSE 2 *7007238422-184-2
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    VSE-3SpectrumVeld 3Maandag20:30-22:00Zelfstandig
    VSE-3SKWAVeld 3Woensdag20:30-22:00Zelfstandig
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Onze Gezellen VSE 1

    VS

    BV Hoofddorp VSE 3

    09 maart 202417:30 uur
    Onze Gezellen Sporthal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp VSE 3

    Vrouwen Senioren Afdeling 2e Helft Competitie

    53,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    40,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd