• BV Hoofddorp VSE 3

  • Teamfoto BV Hoofddorp VSE 3
  • Team

  • NaamRol
    Ilona Belt-de JongTeamspeler
    Judith de HaasTeamspeler
    Kim de VriesTeamspeler
    Linda Somers-VoermanTeamspeler
    Martine LoosTeamspeler
    Patricia MoolhuijsenTeamspeler
    Rachel BruinesTeamspeler
    Rianne PhilippoTeamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Somers-Voerman, LindaCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 mei. 19:30Derba VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 3 KOosterven
    21 mei. 15:00BV Hoofddorp VSE 3 K - De Hoppers VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    2 jun. 20:15JBC/Noorderhaven VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 3 KSporthal 'Sport aan Zee'
    30 jun. 23:59BV Hoofddorp VSE 3 K - VBC Akrides VSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.BV Hoofddorp VSE 3 K - Flashing Heiloo VSE 1 *20 - 0
    16 apr.BV Hoofddorp VSE 3 K - MSV/Zeemacht VSE 120 - 0
    2 apr.De Hoppers VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 3 K48 - 78
    27 mrt.MSV/Zeemacht VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 3 K38 - 64
    21 mrt.BV Hoofddorp VSE 3 K - BV Amsterdam VSE 376 - 24
    11 mrt.VBC Akrides VSE 2 - BV Hoofddorp VSE 3 K29 - 68
  • Poulestanden BV Hoofddorp VSE 3 K (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Hoofddorp VSE 3 K161600110149960232
    2JBC/Noorderhaven VSE 1151005817827-1020
    3Derba VSE 1161006777846-6920
    4The Sea Devils VSE 11710078347904420
    5The Challengers VSE 1181008946938820
    6De Hoppers VSE 1189098808651518
    7U.S. VSE 417809783822-3916
    8MSV/Zeemacht VSE 1177010733734-114
    9BV Amsterdam VSE 3197012791954-16314
    10VBC Akrides VSE 2173014598758-1606
    11Flashing Heiloo VSE 1 *142012407634-2272
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    VSE-3 en Dames RecreantenSKWAVeld 2Maandag20:30-22:00Zelfstandig
    VSE-2 en VSE-3NovaVeld 1Woensdag20:00-21:30Bas Rooijers
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Derba VSE 1

    VS

    BV Hoofddorp VSE 3 K

    20 mei 202219:30 uur
    Oosterven Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp VSE 3 K

    Vrouwen Senioren Afdeling

    68,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    31,19

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd