• BV Hoofddorp M20 1

  • Teamfoto BV Hoofddorp M20 1
  • Team

  • NaamRol
  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BV Hoofddorp M20-1 ( 4e divisie M2022 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Triple ThreaT M20-1990073128145018
    2BV Early Bird M20-1970250539211314
    3BV Early Bird M20-29603542535712
    4BC Gaasperdam Warriors M22-1960378845733112
    5The Challengers M22-29405478559-818
    6BV Aalsmeer M22-19405580525558
    7MBCA A'veen M20-19306307587-2806
    8BV Hoofddorp M20-19306469570-1014
    9Basketbalclub Weesp M20-19207326529-2032
    10Hillegom'85 M20-19108262553-291-2
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    M22-2 + M20-1NOVA/ HoofdvaartcollegeVeld 1 en 2Maandag20:30-22:00Walter Pouwels/ Jeroen Bolleboom
    M22-2 + M20-1SKWAVeld 2Donderdag20:30-22.00Walter Pouwels
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp M20-1

    Mannen U22 Afdeling 1e Helft Competitie

    52,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    63,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd