• BV Hoofddorp MSE 2

  • Teamfoto BV Hoofddorp MSE 2
  • Teamfoto BV Hoofddorp MSE 2
  • Team

  • NaamRol
    Fons van LeeuwenTeamspeler
    Jeroen BolleboomTeamspeler
    Joey van AchthovenTeamspeler
    Jordan van DijkumTeamspeler
    Kas KinkhorstTeamspeler
    Olaf MelchersTeamspeler
    Quint KerstenTeamspeler
    Roald JansenTeamspeler
    Ryan MooreTeamspeler
    Sebastiaan Ogliari Teamspeler
    Timo LammersTeamspeler
    Tommy van LeeuwenTeamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Bakker, RinzeAssistent-coach
    Karsten, RonaldCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mrt. 21:00BV Hoofddorp MSE 2 * - Almere Pioneers MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    17 mrt. 17:00BV Hoofddorp MSE 2 * - BC APOLLO Amsterdam MSE 3Het Spectrum
    23 mrt. 13:00Racing Beverwijk MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 2 *De Walvis
    6 apr. 17:00BV Hoofddorp MSE 2 * - Windmills MSE 1 **Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    14 apr. 15:00U.S. MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 2 *Amstelcampushal
    20 apr. 17:00Flashing Heiloo MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 2 *Het Vennewater
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.De Hoppers MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 2 *96 - 44
    28 feb.Windmills MSE 1 ** - BV Hoofddorp MSE 2 *20 - 0
    10 feb.BV Hoofddorp MSE 2 * - D.E.D. MSE 159 - 79
    26 jan.BV Hoofddorp MSE 2 * - BV Orca's MSE 159 - 63
    20 jan.BV Amsterdam MSE 3 - BV Hoofddorp MSE 2 *77 - 43
    12 jan.BV Hoofddorp MSE 2 * - MBCA A'veen MSE 264 - 75
  • Poulestanden BV Hoofddorp MSE 2 * ( 3e divisie MSE 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MBCA A'veen MSE 2161303114997817126
    2Flashing Heiloo MSE 1151203110490719724
    3De Hoppers MSE 1151203117691925724
    4Almere Pioneers MSE 2171106112610735322
    5BV Amsterdam MSE 31590699789210518
    6D.E.D. MSE 117908114310727118
    7BV Orca's MSE 117908114899215618
    8Racing Beverwijk MSE 21680810221066-4416
    9U.S. MSE 21670910449806414
    10Windmills MSE 1 **1760119041066-1628
    11BC APOLLO Amsterdam MSE 31710168111348-5372
    12BV Hoofddorp MSE 2 *1600167731104-331-2
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    MSE-2SKWAVeld 2Dinsdag20:00-21:30Ronald Karsten
    MSE-2Nova/ HoofdvaartcollegeVeld 1Donderdag20:00-22:00Ronald Karsten
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BV Hoofddorp MSE 2 *

    VS

    Almere Pioneers MSE 2

    08 maart 202421:00 uur
    Sportcomplex Koning Willem-Alexander Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp MSE 2 *

    Mannen Senioren Afdeling

    48,31

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    69,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    -0,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd