• BV Hoofddorp MSE 2

  • Teamfoto BV Hoofddorp MSE 2
  • Team

  • NaamRol
    Fons van Leeuwen Teamspeler
    Jeroen Bolleboom Teamspeler
    Jewan van Oostrum Teamspeler
    Jordan van Dijkum Teamspeler
    Kas Kinkhorst Teamspeler
    Olaf Melchers Teamspeler
    Quint Kersten Teamspeler
    Rinze Bakker Teamspeler
    Ryan Moore Teamspeler
    Timo Lammers Teamspeler
    Tommy van Leeuwen Teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Karsten, RonaldCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 17:00BV Hoofddorp MSE 2 - Racing Beverwijk MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    11 dec. 15:00Blue Stars MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 2Sporthal Diemen
    17 dec. 17:00BV Hoofddorp MSE 2 - BC Triple ThreaT MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    14 jan. 15:00BV Hoofddorp MSE 2 - BV Amsterdam MSE 4Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    21 jan. 21:00BV Lisse MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 2De Waterkanten
    28 jan. 17:00BV Hoofddorp MSE 2 - VBC Akrides MSE 3Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    4 feb. 17:30Flashing Heiloo MSE 2 * - BV Hoofddorp MSE 2Het Vennewater
    11 feb. 17:00BV Hoofddorp MSE 2 - De Hoppers MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    19 feb. 14:00U.S. MSE 4 * - BV Hoofddorp MSE 2Amstelcampushal
    11 mrt. 15:00BV Hoofddorp MSE 2 - Harlemlakers MSE 4 *Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    18 mrt. 17:00BV Hoofddorp MSE 2 - The Sea Devils MSE 1 *Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    25 mrt. 16:15Racing Beverwijk MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 2De Walvis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.VBC Akrides MSE 3 - BV Hoofddorp MSE 258 - 50
    19 nov.The Sea Devils MSE 1 * - BV Hoofddorp MSE 251 - 65
    12 nov.Harlemlakers MSE 4 * - BV Hoofddorp MSE 269 - 74
    5 nov.BV Hoofddorp MSE 2 - U.S. MSE 4 *65 - 41
    29 okt.De Hoppers MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 269 - 45
    8 okt.BV Hoofddorp MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 2 *20 - 0
    24 sep.BV Hoofddorp MSE 2 - BV Lisse MSE 252 - 46
  • Poulestanden BV Hoofddorp MSE 2 ( 2e Klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Hoppers MSE 1880060639820816
    2BV Lisse MSE 2760152535517012
    3BV Amsterdam MSE 4750256545610910
    4VBC Akrides MSE 38503390386410
    5BV Hoofddorp MSE 285034284052310
    6BC Triple ThreaT MSE 18404536544-88
    7Racing Beverwijk MSE 28404490479118
    8Blue Stars MSE 28305473501-286
    9Flashing Heiloo MSE 2 *8305456439174
    10U.S. MSE 4 *8305304418-1144
    11The Sea Devils MSE 1 *8107376545-1690
    12Harlemlakers MSE 4 *8008343566-223-2
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    MSE-2De SchulpVeld 1Dinsdag20:00-21:30Ronald Karsten
    MSE-2SKWAVeld 3Donderdag20:30-22:00Ronald Karsten
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BV Hoofddorp MSE 2

    VS

    Racing Beverwijk MSE 2

    03 december 202217:00 uur
    Sportcomplex Koning Willem-Alexander Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    53,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    50,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd