• BV Hoofddorp MSE 2

  • Teamfoto BV Hoofddorp MSE 2
  • Team

  • NaamRol
    Fons van LeeuwenTeamspeler
    Jeroen BolleboomTeamspeler
    Jordan van DijkumTeamspeler
    Kas KinkhorstTeamspeler
    Olaf MelchersTeamspeler
    Ryan MooreTeamspeler
    Roald JansenTeamspeler
    Rogier DrijverTeamspeler
    Roy van BuurenTeamspeler
    Sebastiaan OgliariTeamspeler
    Timo LammersTeamspeler
    Tommy van LeeuwenTeamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Pol, BertCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mrt.BV Hoofddorp MSE 2 - Landslake Lions MSE 148 - 55
    23 feb.U.S. MSE 4 - BV Hoofddorp MSE 20 - 0
    14 feb.Windmills MSE 1 * - BV Hoofddorp MSE 277 - 42
    8 feb.BV Hoofddorp MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 257 - 65
    27 jan.BC Schrobbelaar MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 262 - 51
    25 jan.BV Hoofddorp MSE 2 - U.S. MSE 464 - 73
    18 jan.BC APOLLO Amsterdam MSE 3 - BV Hoofddorp MSE 247 - 51
    11 jan.BV Hoofddorp MSE 2 - Blue Stars MSE 271 - 61
    14 dec.BV Hoofddorp MSE 2 - Onze Gezellen MSE 387 - 56
    7 dec.L.C. Players MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 245 - 38
    16 nov.BV Hoofddorp MSE 2 - BC Triple Threat MSE 1 *54 - 61
    10 nov.Landslake Lions MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 259 - 56
    2 nov.BV Hoofddorp MSE 2 - Windmills MSE 1 *68 - 61
  • Poulestanden BV Hoofddorp MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Schrobbelaar MSE 1171403116186030128
    2Landslake Lions MSE 1171403103191112028
    3Windmills MSE 1 *16130397778918826
    4BC Triple Threat MSE 1 *1690710319765518
    5Flashing Heiloo MSE 2158079829077516
    6U.S. MSE 4157179138516214
    7L.C. Players MSE 116709883932-4914
    8Blue Stars MSE 2155010859912-5310
    9BV Hoofddorp MSE 2175111879957-7810
    10Onze Gezellen MSE 31730148831295-4126
    11BC APOLLO Amsterdam MSE 3152013761970-2094
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    MSE 2SpectrumVeld 3Maandag20:30-22:00Bert
    MSE 2SKWAVeld 3Woensdag21:00-22:30Bert
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    BV Hoofddorp MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    51,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    56,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd