• BV Hoofddorp MSE 3

  • BV Hoofddorp MSE-3
  • Team

  • NaamRol
    Barry HolTeamspeler
    Evert-Jan de RaadtTeamspeler
    Ferdy BosmaTeamspeler
    Jeroen WijtsTeamspeler
    Klaas van StaalduineTeamspeler
    Maarten van de VijverTeamspeler
    Martijn RoosenhartTeamspeler
    Rens StokmanTeamspeler
    Stefan DeddensTeamspeler
    Vincent van HarteTeamspeler
    Vincent Paardekooper Teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Raadt, Evert-Jan deCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 15:00BV Hoofddorp MSE 3 - BC Triple ThreaT MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    14 mrt. 21:15MBCA A'veen MSE 3 - BV Hoofddorp MSE 3Goudsmithal
    23 mrt. 18:45BV Hoofddorp MSE 3 - HBC MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    5 apr. 21:00BV Hoofddorp MSE 3 - Hot Pepper Heat MSE 3 *Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    13 apr. 18:00Alkm.Guardians MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 3Hoornse Vaart
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.BC Schrobbelaar MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 385 - 42
    10 feb.BV Hoofddorp MSE 3 - Flashing Heiloo MSE 250 - 37
    2 feb.VBC Akrides MSE 3 - BV Hoofddorp MSE 368 - 57
    27 jan.BV Hoofddorp MSE 3 - BV Amsterdam MSE 559 - 52
    21 jan.Landslake Lions MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 371 - 43
    13 jan.BV Hoofddorp MSE 3 - U.S. MSE 468 - 77
  • Poulestanden BV Hoofddorp MSE 3 ( 4e divisie MSE 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1U.S. MSE 4171502113488425030
    2BC Triple ThreaT MSE 21614021310103028028
    3BC Schrobbelaar MSE 2161105116196519622
    4BV Amsterdam MSE 517908105393711618
    5Alkm.Guardians MSE 11680810169585816
    6VBC Akrides MSE 31780910951113-1816
    7MBCA A'veen MSE 31670910091144-13514
    8HBC MSE 11670910191082-6314
    9Flashing Heiloo MSE 215609884932-4812
    10Landslake Lions MSE 21550109031025-12210
    11BV Hoofddorp MSE 31750129751114-13910
    12Hot Pepper Heat MSE 3 *1620148411216-3752
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    MSE-3 + MSE-4 + recreanten heren seniorenSKWAVeld 3Dinsdag20:30-22:00Zelfstandig
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BV Hoofddorp MSE 3

    VS

    BC Triple ThreaT MSE 2

    09 maart 202415:00 uur
    Sportcomplex Koning Willem-Alexander Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp MSE 3

    Mannen Senioren Afdeling

    57,35

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    65,53

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,59

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd