• BV Hoofddorp MSE 3

  • BV Hoofddorp MSE-3
  • Team

  • NaamRol
    Barry Hol Teamspeler
    Evert-Jan de Raadt Teamspeler
    Ferdy Bosma Teamspeler
    Jeroen Wijts Teamspeler
    Jochem Somers Teamspeler
    Klaas Staalduine Teamspeler
    Marc Vermaat Teamspeler
    Martijn Roosenhart Teamspeler
    Peter Vogel Teamspeler
    Suresh Booms Teamspeler
    Vincent van Harte Teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Somers, JochemCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 feb. 18:15Blue Stars MSE 3 - BV Hoofddorp MSE 3Sporthal Diemen
    18 feb. 17:00BV Hoofddorp MSE 3 - MBCA A'veen MSE 3Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    4 mrt. 11:45Northside Ballers Amsterdam MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 3De Weeren
    11 mrt. 12:00BC Schrobbelaar MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 3Sportcentrum Universum
    1 apr. 16:30Flashing Heiloo MSE 3 - BV Hoofddorp MSE 3Het Vennewater
    15 apr. 15:00BV Hoofddorp MSE 3 - K.T.C. MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.BC APOLLO Amsterdam MSE 7 - BV Hoofddorp MSE 344 - 67
    21 jan.BV Hoofddorp MSE 3 - D.E.D. MSE 246 - 75
    15 jan.U.S. MSE 5 - BV Hoofddorp MSE 358 - 47
    17 dec.K.T.C. MSE 1 - BV Hoofddorp MSE 359 - 40
    11 dec.BV Hoofddorp MSE 3 - Flashing Heiloo MSE 373 - 54
    3 dec.BV Hoofddorp MSE 3 - Northside Ballers Amsterdam MSE 169 - 52
    26 nov.D.E.D. MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 366 - 48
  • Poulestanden BV Hoofddorp MSE 3 ( 3e Klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1D.E.D. MSE 214130197873824026
    2Racing Beverwijk MSE 312110182264917322
    3BC Schrobbelaar MSE 214100490280110120
    4K.T.C. MSE 1149059178734418
    5MBCA A'veen MSE 3138058738056816
    6BV Hoofddorp MSE 3147078688452314
    7Northside Ballers Amsterdam MSE 112507724766-4210
    8Blue Stars MSE 313409703815-1128
    9Flashing Heiloo MSE 3144010706830-1248
    10U.S. MSE 5144010665734-698
    11BC APOLLO Amsterdam MSE 7131012673846-1732
    12BV Lisse MSE 3 ***9207311440-129-2
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    MSE-3 + MSE-4 + recreanten heren seniorenSKWAVeld 1Dinsdag20:30-22:00Zelfstandig
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Blue Stars MSE 3

    VS

    BV Hoofddorp MSE 3

    12 februari 202318:15 uur
    Sporthal Diemen Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp MSE 3

    Mannen Senioren Afdeling

    62,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    60,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd