• BV Hoofddorp MSE 4

  • Teamfoto BV Hoofddorp MSE 4
  • Team

  • NaamRol
    Alexander Karsten Teamspeler
    CJ Deekman Teamspeler
    Danthé Deekman Teamspeler
    Joey van Achthoven Teamspeler
    Nick Landzaat Teamspeler
    Niels van Teylingen Teamspeler
    Ruben Bons Teamspeler
    Tim de Kler Teamspeler
    Timo Geurts Teamspeler
    Wesley de Veen Teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Pol, BertCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 17:00BV Hoofddorp MSE 4 * - Alkm.Guardians MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    12 feb. 17:00BV Hoofddorp MSE 4 * - Harlemlakers MSE 6Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    19 feb. 15:15HBC MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 4 *De Draai
    5 mrt. 18:00BV Amsterdam MSE 5 - BV Hoofddorp MSE 4 *Van Hogendorphal
    12 mrt. 13:00BV Hoofddorp MSE 4 * - Onze Gezellen MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    19 mrt. 14:15Flashing Heiloo MSE 3 ** - BV Hoofddorp MSE 4 *Het Vennewater
    26 mrt. 17:00BV Hoofddorp MSE 4 * - HBC MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    2 apr. 17:00BV Hoofddorp MSE 4 * - BV Lisse MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
    9 apr. 18:15The Sea Devils MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 4 *Bloemen De
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.BV Hoofddorp MSE 4 * - Flashing Heiloo MSE 3 **65 - 89
  • Poulestanden BV Hoofddorp MSE 4 * (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alkm.Guardians MSE 1770045026918114
    2BV Lisse MSE 265013542658910
    3BV Amsterdam MSE 56402415360558
    4Blue Stars MSE 27403484416688
    5Harlemlakers MSE 67403380370108
    6U.S. MSE 57304391352396
    7HBC MSE 26105376438-622
    8BV Hoofddorp MSE 4 *6204284322-382
    9The Sea Devils MSE 26105265527-2622
    10Onze Gezellen MSE 200000000
    11Flashing Heiloo MSE 3 **6105242322-80-2
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    MSE-2 en MSE-4SpectrumVeld 2 en 3Maandag20:00-21:30Zelfstandig
    MSE-4 en M22-1SKWAVeld 3Donderdag20:30-22:00Walter Pouwels
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BV Hoofddorp MSE 4 *

    VS

    Alkm.Guardians MSE 1

    29 januari 202217:00 uur
    Sportcomplex Koning Willem-Alexander Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp MSE 4 *

    Mannen Senioren Afdeling

    47,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    53,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd