• BV Hoofddorp M14 3

  • Teamfoto BV Hoofddorp X14 3
  • Team

  • NaamRol
    Nathan Bouwman Teamspeler
    Leon Dirks Teamspeler
    Quinn Goverts Teamspeler
    Dean Hagens Teamspeler
    Dani Nieuwenhuyse Teamspeler
    Ramses Opdam Teamspeler
    Finn Spelde Teamspeler
    Boaz van Stade Teamspeler
    Sebastiaan de Weert Teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Spelde-in den Berken, MarjoleinCoach
    Stade, Mireille vanAssistent-coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Blue Stars X14-2 - BV Hoofddorp X14-345 - 60
  • Poulestanden BV Hoofddorp X14-3 ( 4e divisie X14 4D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Windmills X14-11090156339916418
    2BC APOLLO Amsterdam X14-31090174435538918
    3Hot Pepper Heat X14-1970260938922014
    4BV Noordkop X14-21070354336817514
    5BV Hoofddorp X14-31070355743412314
    6Racing Beverwijk X14-1105055434677610
    7Harlemlakers X14-210307329669-3406
    8BV Early Bird X14-210307304572-2686
    9Onze Gezellen X14-210208374584-2104
    10BC Flying Oost X14-210208366480-1144
    11HBC X14-19009337552-2150

    Poulestanden BV Hoofddorp X14-3 ( 4e divisie X14 4D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hot Pepper Heat X14-11090166638328318
    2BC APOLLO Amsterdam X14-41080265037527516
    3BV Hoofddorp X14-3106045695115812
    4Onze Gezellen X14-1105055725343810
    5Blue Stars X14-210208369615-2464
    6The Challengers X14-1100010326734-408-2
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    M14-3 en M14-4SpectrumVeld 1Maandag17.30-19.00Mireille van Stade/ Jan van de Bilt
    M14-3 en M14-4SpectrumVeld 1Woensdag18.30-20.00Marjolein Spelde/ Jan van de Bilt
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp X14-3

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    56,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    51,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd