• BV Hoofddorp M16 1

  • Teamfoto BV Hoofddorp M16 1
  • Teamfoto BV Hoofddorp M16 1
  • Team

  • NaamRol
    Lars Breur Teamspeler
    Sam Dissels Teamspeler
    Tycho Harmers Teamspeler
    Kibo Noteborn Teamspeler
    Bas Prinsen Teamspeler
    Daniël Rietveld Teamspeler
    Benjamin Sarink Teamspeler
    Naut Somers Teamspeler
    Danilio Westerveld Teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Dolné, JoepAssistent-coach
    Laan, Niels van derCoach
    Willigen, Roland van derCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BV Hoofddorp M16-1 ( 1e Divisie M16 1D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Landslake Lions M16-12121001775130447142
    2MBCA A'veen M16-22116051728122050832
    3Almere Pioneers M16-12116051452126518732
    4Northside Ballers Amsterdam M16-12090111454132213218
    5BV Hoofddorp M16-1219012148014463418
    6BV Groningen M16-120601413221391-6912
    7BC APOLLO Amsterdam M16-221501613921782-39010
    8Celeritas-Donar M16-221102010461919-8732

    Poulestanden BV Hoofddorp M16-1 ( Voorronde Mannen U16 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BS Leiden M16-24400187136518
    2MBCA A'veen M16-24301178142366
    3Hot Pepper Heat M16-14202153157-44
    4BV Hoofddorp M16-14103108140-322
    5De Dunckers M16-14004119170-510
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    M16-1 + M18-1SKWAVeld 1Maandag18.30-20.00Niels vd Laan/ Joep Dolné/ Noah de Wit
    M16-1SKWAVeld 1Woensdag18.30-20.00Niels vd Laan/ Joep Dolné/ Noah de Wit
    M16-1 + bank M14-1/M16-2SKWAVeld 3Donderdag17.30-19.00Niels vd Laan/ Joep Dolné/ Noah de Wit
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp M16-1

    Mannen U16 Landelijk

    70,48

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    68,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd