• BV Hoofddorp M16 4

  • Teamfoto BV Hoofddorp M16 4
  • Team

  • NaamRol
    Huang Bank Teamspeler
    Delian Baro Teamspeler
    Sam Brouwer Teamspeler
    Stijn van Buijten Teamspeler
    Tigo Burgering Teamspeler
    Alec Günther Teamspeler
    Tomas de Haan Teamspeler
    Timo Jansen Teamspeler
    Matin Lahraoui Teamspeler
    Aidan van Leeuwen Teamspeler
    Kaan Oktem Teamspeler
    Lucas Smit Teamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, KatinkaTechnische stafCoach
    Burgering, ReinierTechnische stafAssistent-coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BV Hoofddorp M16-4 ( 5e divisie M16 5D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JBC/Noorderhaven M16-111100177934743220
    2MBCA A'veen M16-611100177339238120
    3Racing Beverwijk M16-1119025074159218
    4BC APOLLO Amsterdam M16-51180360046413616
    5De Hoppers M16-2117045765591714
    6Northside Ballers Amsterdam M16-3116055895315812
    7Mapleleaves M16-211506538585-4710
    8HBC M16-211308432598-1666
    9Break Out '88 M16-111308431624-1936
    10Alkm.Guardians M16-211308310612-3026
    11Windmills M16-211209461620-1594
    12BV Hoofddorp M16-4110011421670-2490

    Poulestanden BV Hoofddorp M16-4 ( 5e divisie M16 5D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harlemlakers M16-21090171419352118
    2Hillegom'85 M16-11080257527530016
    3The Lions M16-1107034864206614
    4BV Hoofddorp M16-410406386526-1408
    5Windmills M16-210208380521-1414
    6Mapleleaves M16-3100010146752-6060
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    M16-3 + M16-4 + M16-5SpectrumVeld 1Maandag19.00-20.30Jerrel Green
    M16-3 + M16-4 + M16-5 + M18-3SpectrumVeld 2 en 3Woensdag18.30-20.00Jerrel Green/ Martijn Roosenhart
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp M16-4

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    38,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    52,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd