• BV Hoofddorp M18 1

  • Teamfoto BV Hoofddorp M18 1
  • Trotse sponsor

  • Team

  • Naam Rol
    Roman Alberg Teamspeler
    Jonas Cremers Teamspeler
    Scott Klarenbeek Teamspeler
    Theodor Krusener Teamspeler
    Jurell Linger Teamspeler
    Lloyd Sedoc Teamspeler
    Cody Sisal Teamspeler
    Tijs van der Veer Teamspeler
    Nils Veltman Teamspeler
    Marouan Zaaraoui Teamspeler
    Tijn Zomer Teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Dolné, MichelCoach
    Dolné, TimoAssistent-coach
    Karsten, RonaldCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.BV Hoofddorp M18-2 - BV Groningen M18-177 - 72
    13 apr.BV Hoofddorp M18-2 - Hot Pepper Heat M18-170 - 82
  • Poulestanden BV Hoofddorp M18-2 ( 1e Divisie M18 1D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC APOLLO Amsterdam M18-22118031686128939736
    2MBCA A'veen M18-22117041813162119234
    3Hot Pepper Heat M18-12116051611131929232
    4Landslake Lions M18-1211209149114514024
    5LB-ZAC M18-121901214641578-11418
    6Celeritas-Donar M18-121701413571595-23814
    7BV Hoofddorp M18-221301814581685-2276
    8BV Groningen M18-121201913351677-3422

    Poulestanden BV Hoofddorp M18-2 ( Voorronde Mannen U19 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BS Leiden M19-24400253178758
    2CBV Binnenland M18-14301213149646
    3BV Hoofddorp M18-23102141157-162
    4Quick Lions M18-13102126142-162
    5Celeritas-Donar M18-14004129236-1070
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    M16-1 + M18-1SKWAVeld 1Maandag18.30-20.00Niels vd Laan/ Joep Dolné/ Noah de Wit
    M18-1SKWAVeld 1Dinsdag18.30-20.00Ronald Karsten
    M18-1SKWAVeld 2Donderdag19.00-20.30Ronald Karsten
    M19-1 + bank M18-1SKWAVeld 3Donderdag19.00-20.30Andrea Congreaves/ Roland vd Willigen/ Nico Luyben
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp M18-2

    Mannen U18 Landelijk

    69,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    80,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd