• BV Hoofddorp M18 2

  • Teamfoto BV Hoofddorp M18 2
  • Teamfoto BV Hoofddorp M18 2
  • Team

  • NaamRol
    Sverre van Geijlswijk Teamspeler
    Tani Gomes Teamspeler
    Wiebe Lerou Teamspeler
    Bodi Page-Apeldoorn Teamspeler
    Alexander Pouwels Teamspeler
    Nick Purwanto Teamspeler
    Thomas Purwanto Teamspeler
    Yorian Schenkel Teamspeler
    Nick Schutte Teamspeler
    Boran Ҫelik Teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Prinsen, MichaelCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.BV Hoofddorp M18-3 - Racing Beverwijk M18-142 - 104
  • Poulestanden BV Hoofddorp M18-3 ( 2e divisie M18 2D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Gaasperdam Warriors M18-1990081241439818
    2BV Amsterdam M18-1960373149024112
    3MBCA A'veen M18-396036515619012
    4Blue Stars M18-195046415835810
    5Northside Ballers Amsterdam M18-110406525614-898
    6Hot Pepper Heat M18-211308549813-2646
    7BV Hoofddorp M18-39009329763-4340

    Poulestanden BV Hoofddorp M18-3 ( 3e divisie M18 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VBC Akrides M18-111100181751030720
    2Racing Beverwijk M18-11190293353939418
    3BV Hoofddorp M18-310406470627-1578
    4MBCA A'veen M18-410406387607-2206
    5Hot Pepper Heat M18-210307549563-146
    6Monks M18-110109444754-3102
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    M16-2 + M18-2SpectrumVeld 3Maandag19.00-20.30Michael Prinsen
    M16-2 + M18-2SKWAVeld 2Woensdag18:30-20.00Michael Prinsen
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp M18-3

    Mannen U18 afdeling 2e Helft Competitie

    47,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    62,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd