• BV Hoofddorp V14 1

  • Teamfoto BV Hoofddorp V14 1
  • Team

  • NaamRol
    Élinda van Dalen teamspeler
    Lisa de Heij teamspeler
    Macy Ismail teamspeler
    Lexy Kettmann teamspeler
    Fay Kors teamspeler
    Bo van Ooijen teamspeler
    Anne Prinsen teamspeler
    Gina Rodrigues teamspeler
    Tess Somers teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Somers-Voerman, LindaCoach
    Vermaat, MarcAssistent-coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.BV Hoofddorp V14-1 - High Five V14-141 - 52
    14 apr.Dozy BV Den Helder V14-1 - BV Hoofddorp V14-157 - 42
  • Poulestanden BV Hoofddorp V14-1 ( 2e divisie V14 2D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dozy BV Den Helder V14-111100182729653120
    2BV Amsterdam V14-111100163132230920
    3BV Hoofddorp V14-11090168626342318
    4VBC Akrides V14-111506448530-8210
    5Landslake Lions V14-111407467555-888
    6MBCA A'veen V14-211308433665-2326
    7BC APOLLO Amsterdam V14-29108178579-4010
    8Alkm.Guardians V14-1100010213673-4600

    Poulestanden BV Hoofddorp V14-1 ( 1e Divisie V14 1D A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1High Five V14-112110179443835622
    2Dozy BV Den Helder V14-11290363551412118
    3BV Hoofddorp V14-11270570549820714
    4CBV Binnenland V14-112507627680-5310
    5Arnhem Eagles V14-1125075985633510
    6The Jugglers V14-111407411558-1478
    7BV Amsterdam V14-1110011314833-5190
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    V14-1SpectrumVeld 3Maandag17:30-19:00Linda Somers
    V14-1 en V16-2SKWAVeld 3Woensdag17:30-19:00Linda Somers/ Marc Vermaat
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp V14-1

    Vrouwen U14 Landelijk

    58,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    41,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd