• BV Hoofddorp V14 2

  • Teamfoto BV Hoofddorp V14 2
  • Teamfoto BV Hoofddorp V14 2
  • Team

  • NaamRol
    Lieke van Berkum teamspeler
    Jahsayra Beyse teamspeler
    Saar Bosman teamspeler
    Charlie Giesbers teamspeler
    Riham Nafee teamspeler
    Jill Overduin teamspeler
    Isabelle Paping teamspeler
    Noa van der Plas teamspeler
    Jelyzah Plet teamspeler
    Sophie van Velzen teamspeler
    Sophie Willenborg teamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Breur-Peelen, MariaTechnische stafAssistent-coach
    Willenborg, ArthurTechnische stafCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.Alkm.Guardians V14 1 (VR) - BV Hoofddorp V14-240 - 43
    13 apr.BV Hoofddorp V14-2 - Alkm.Guardians V14 1 (VR)46 - 44
    7 apr.BC APOLLO Amsterdam V14 2 * - BV Hoofddorp V14-265 - 31
    30 mrt.BV Hoofddorp V14-2 - BV Amsterdam V14-243 - 32
    24 mrt.BC APOLLO Amsterdam V14 3 ** - BV Hoofddorp V14-251 - 28
    17 mrt.BV Hoofddorp V14-2 - Windmills V14 1 (VR) **35 - 23
  • Poulestanden BV Hoofddorp V14-2 ( 3e divisie V14 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Flying Oost V14-111110066429437022
    2Dozy BV Den Helder V14-21180364937227716
    3Derba V14-11180348137111016
    4BV Amsterdam V14-21170454931723214
    5VBC Akrides V14-211407368395-278
    6BV Hoofddorp V14-211308374523-1496
    7BC APOLLO Amsterdam V14 3 **11209295584-2892
    8Windmills V14 1 (VR) **111010153677-5242

    Poulestanden BV Hoofddorp V14-2 ( 3e divisie V14 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC APOLLO Amsterdam V14 2 *1290357034522518
    2BC APOLLO Amsterdam V14 3 **1280453641012616
    3VBC Akrides V14-2128044703937716
    4BV Hoofddorp V14-212606516543-2712
    5BV Amsterdam V14-2126064003861412
    6Alkm.Guardians V14 1 (VR)125074314141710
    7Windmills V14 1 (VR) **120012172604-432-4
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    V14-2SpectrumVeld 2Maandag17:30-19:00Arthur Willenborg
    V14-2SKWAVeld 2Donderdag17:30-19:00Maria Breur
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp V14-2

    Vrouwen U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    43,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    45,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd