• BV Hoofddorp X12 1

  • Teamfoto BV Hoofddorp X12 1
  • Team

  • NaamRol
    Siem Heemskerk teamspeler
    Luca de Koker teamspeler
    Willem de Kwant teamspeler
    Senn Neerincx teamspeler
    Felipe Schappo teamspeler
    Conner Schoenmakers teamspeler
    James de Vries teamspeler
    Dean van de Willigen teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Vogel, Peter ArjoAssistent-coach
    Willigen, Roland van derCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.BC Gaasperdam Warriors X12-1 - BV Hoofddorp X12-198 - 49
    6 apr.BV Hoofddorp X12-1 - Northside Ballers Amsterdam X12-150 - 49
    24 mrt.Landslake Lions X12-1 - BV Hoofddorp X12-180 - 44
    16 mrt.BV Hoofddorp X12-1 - BC Flying Oost X12-156 - 44
  • Poulestanden BV Hoofddorp X12-1 ( 2e divisie X12 2D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Gaasperdam Warriors X12-1980165523342216
    2Landslake Lions X12-1970250533017514
    3BV Hoofddorp X12-197024273567114
    4MBCA A'veen X12-296034133813212
    5BV Amsterdam X12-19405380449-698
    6BC APOLLO Amsterdam X12 2 *9405419422-38
    7BV Noordkop X12-19405369403-348
    8Blue Stars X12-19306266355-896
    9Flashing Heiloo X12 1 (VR)9207259406-1474
    10BC Triple ThreaT X12-29009169527-3580

    Poulestanden BV Hoofddorp X12-1 ( 2e divisie X12 2D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MBCA A'veen X12-11090167039427618
    2BC Gaasperdam Warriors X12-11080280547033516
    3Landslake Lions X12-1106045564758112
    4BV Hoofddorp X12-110406440636-1968
    5Northside Ballers Amsterdam X12-110307469620-1516
    6BC Flying Oost X12-1100010343688-3450
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    X12-1 + X12-2Nova / HoofdvaartcollegeVeld 1Maandag17.15-18.30Roland vd Willigen/ Peter Vogel
    X12-1 + X12-2SKWAVeld 2Woensdag17.00-18.30Roland vd Willigen/ Peter Vogel
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp X12-1

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    44,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    63,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd