• BV Hoofddorp X12 2

  • Teamfoto BV Hoofddorp X12 2
  • Teamfoto BV Hoofddorp X12 2
  • Team

  • NaamRol
    Thijs Bijl teamspeler
    Sanne Booij teamspeler
    Bente Hol teamspeler
    Jayda Kors teamspeler
    Ella Muccioli teamspeler
    Batu Soycaner teamspeler
    Ruben Stive teamspeler
    Diederik Stoffer teamspeler
    Kayhan Yildirim teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Hol, BarryCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.BV Hoofddorp X12-2 - BV Noordkop X12-142 - 54
  • Poulestanden BV Hoofddorp X12-2 ( 3e divisie X12 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Northside Ballers Amsterdam X12-1980149327821516
    2BC Flying Oost X12-11080252534617916
    3BV Amsterdam X12-21080258834824016
    4Onze Gezellen X12-11070355235419814
    5Hot Pepper Heat X12-11070355432323114
    6MBCA A'veen X12-3106043913751612
    7Alkm.Guardians X12-19306303494-1916
    8De Dunckers X12-19216295400-1055
    9The Challengers X12-19117235425-1903
    10BV Hoofddorp X12-28107268425-1572
    11VBC Akrides X12-1100010156592-4360

    Poulestanden BV Hoofddorp X12-2 ( 4e divisie X12 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Noordkop X12-110100065624641020
    2MBCA A'veen X12-4107124614134815
    3BV Hoofddorp X12-2106044103684212
    4Alkm.Guardians X12-110415415384319
    5BC Triple ThreaT X12-29108254491-2372
    6HBC X12-19009256550-2940
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    X12-1 + X12-2Nova/ HoofdvaartcollegeVeld 1Maandag17.15-18.30Roland vd Willigen/ Peter Vogel
    X12-1 + X12-2SKWAVeld 2Woensdag17.00-18.30Roland vd Willigen/ Peter Vogel
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp X12-2

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    41,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    36,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd