• BV Hoofddorp X12 3

  • Teamfoto BV Hoofddorp X12 3
  • Team

  • NaamRol
    Firdaous Aarrass teamspeler
    Vin Beers teamspeler
    Lisa Belt teamspeler
    Leya But teamspeler
    Lana Combee teamspeler
    Dean de Greef teamspeler
    Noah Kolk teamspeler
    Sajan Prakash teamspeler
    Anthony van Ramshorst teamspeler
    Nora de Vries teamspeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Belt-de Jong, IlonaCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Mapleleaves X12-2 - BV Hoofddorp X12-321 - 58
    6 apr.BV Hoofddorp X12-3 - Basketbalclub Weesp X12-250 - 0
    23 mrt.Onze Gezellen X12-5 - BV Hoofddorp X12-36 - 57
    16 mrt.De Hoppers X12-2 - BV Hoofddorp X12-38 - 58
    9 mrt.BV Amsterdam X12-3 - BV Hoofddorp X12-320 - 55
    2 mrt.BV Hoofddorp X12-3 - Onze Gezellen X12-570 - 10
  • Poulestanden BV Hoofddorp X12-3 ( 4e divisie X12 4D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Dunckers X12-21091044529015519
    2Almere Pioneers X12-21080255724930816
    3BC Gaasperdam Warriors X12-21071248532016515
    4Mapleleaves X12-1107033812988314
    5Quick Runners X12-11070351833418414
    6MBCA A'veen X12-4106044393647512
    7Windmills X12-110316345522-1777
    8ABC Amigos X12-110217290408-1185
    9BC Triple ThreaT X12-410217363452-895
    10BC APOLLO Amsterdam X12-310118265445-1803
    11BV Hoofddorp X12-3100010188594-4060

    Poulestanden BV Hoofddorp X12-3 ( 5e divisie X12 5D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Hoofddorp X12-31090155515440118
    2Mapleleaves X12-21090157619438218
    3BV Amsterdam X12-3106044113882312
    4Onze Gezellen X12-510406321434-1138
    5De Hoppers X12-210208244433-1894
    6Basketbalclub Weesp X12-2100010100604-5040
  • Trainingsschema

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    X12-3 + X12-4 + recreanten (jongens en meisjes) van 10 tot 12 jaarSKWAVeld 1 en 2Maandag17.15-18.30Ilona Belt/ hulp M16
    X12-3 + X12-4 + recreanten (jongens en meisjes) van 10 tot 12 jaarSpectrumVeld 1 en 2 en 3Woensdag17.00-18.30Ilona Belt/ Linda van Bakkum
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Hoofddorp X12-3

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    55,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd