• BV Hoofddorp Recreanten

  • Liever alleen trainen? Dat kan uiteraard ook. In verschillende leeftijdsgroepen zijn er recreanten, die basketbal simpelweg te leuk vinden maar nog niet toe zijn aan het spelen van wedstrijden of het niet kunnen combineren.

  • Recreanten per leeftijdsgroep

    Basketball's Cool
     
    X12
    Adam Hagagg
    Amien Ahmadsaid
    Chakir Ajbor
    Ilhan Yildirim
    Jawad Karimuddin
    Kevin Wielders
    Liza Tjepkema
    Ruben Kishi Camargo
    Timmo van der Lans
    Tomas de Haan
    Wesley van der Laan
     
    V14
    Laura Kishi Camargo
    Shaniya Fakiera
     
    M14
    Stijn van Buiten
    Yassin Barre
     
    V16
    Anqi Zheng
     
    M16
    Jesper Smulders
    Marko Jevtic
     
    M18
    Achraf Elgharss
    Berk Karagöz
    Berkan Seijhan
    Jim Cable
    Luca van Kan
    Nick Mafara
    Rohin Azizi
    Stéphane Amaral de Sousa
     
    M20
    Eddy van Eijk
    Joram van de Stoop
     
    M22
    Joey van Achthoven
    Timo Geurts
     
    Dames Recreanten
    Jildis Pronk
    Maria Breur-Peelen
     
    Heren Recreanten
    Deqing Mu
    Elco Meijer
    Erdni Batyrev
    Jewan van Oostrum
    Klaas Staalduine
    Yogi Gnanasekaran
     
    Senioren maandagavond
    Namen volgen
  • Trainingsschema Recreanten

    TeamSporthalVeldDagTijdTrainer
    Basketball's CoolSKWAVeld 3Woensdag17:30-18:30Bert Pol
    XU12 (jongens en meisjes)SKWAVeld 1+2Maandag17:00-18:30Bruce Rodriques/ Eva Peelen/ Maria Breur
    XU12 (jongens en meisjes)SpectrumVeld 1+3Woensdag17:00-18:30Michael Prinsen en Eva Peelen
    MU14 (jongens)SpectrumVeld 2+3Maandag17.30-19.00Bert Pol
    MU14 (jongens)SKWAVeld 2Woensdag17.30-19.00JC Rock
    VU14 (meisjes)SpectrumVeld 3Maandag19:00-20:30Bert Pol
    VU14 (meisjes)SKWAVeld 3Woensdag18:30-20:00Bert Pol
    MU16 (jongens)SpectrumVeld 1+2Maandag19.00-20.30Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt
    MU16 (jongens)SpectrumVeld 2+3Woensdag18.30-20.00Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt
    VU16 (meisjes)SpectrumVeld 3Maandag19:00-20:30Bert Pol
    VU16 (meisjes)SKWAVeld 3Woensdag18:30-20:00Bert Pol
    MU18 en MU22 (jongens)SKWAVeld 3Dinsdag19.00-20.30Martin de Groot en Walter Pauwels
    MU18 en MU22 (jongens)SKWAVeld 3Donderdag20.30-22.30Martin de Groot en Walter Pauwels
    Dames (met VSE-3)SKWAVeld 3Maandag20:30-22:00Zelfstandig
    Dames (met VSE-3)SKWAVeld 2Donderdag20:30-22:30Zelfstandig
    Heren (met MSE-3 en MSE-4)SKWAVeld 3Dinsdag20:30-22:00Zelfstandig
    Senioren MaandagavondSpectrumVeld 1 en 2Maandag20:30-22:00Ineke Blijleven