• Trainen

    Hieronder in één overzicht het hele trainingsprogramma van alle teams van BV Hoofddorp voor seizoen 2020-2021.
    Op de teampagina van elk van de teams staan de trainingstijden, -locatie en trainer ook vermeld.

    De trainingen starten met ingang van 17 augustus 2020.

  • Let op:
    Met de nieuwe gedeeltelijke (intelligente) lockdown die de overheid op 13 oktober jl. heeft aangekondigd, moeten we met z’n allen de verspreiding van het coronavirus weer onder controle zien te krijgen. Ondanks de aanscherping van de maatregelen mag de jeugd tot 18 jaar blijven trainen, maar wedstrijden spelen in competitieverband zit er voorlopig even niet in voor geheel basketballend Nederland.

    Voor de senioren (vanaf 18 jaar) heeft het bestuur besloten om per direct voor minimaal 4 weken alle trainingen stil te leggen (t/m 10 november). Een lastig besluit, maar alles in overweging nemende naar onze mening noodzakelijk. Na 2 weken gaan we evalueren en het besluit heroverwegen. Een belangrijke reden dat het bestuur heeft besloten om voor senioren alle activiteiten stil te leggen is dat we niet de grenzen van de regels willen opzoeken.

    Hieronder volgt zo spoedig mogelijk het aangepaste trainingsschema die beperkt is tot de teams tot 18 jaar.

  • Trainingsschema tijdens gedeeltelijke (intelligente) lockdown

    Onderstaande trainingsschema is tot nader order van kracht met ingang van maandag 19 oktober naar aanleiding van de aankondiging van de gedeeltelijke (intelligente) lockdown op dinsdag 13 oktober.

    Trainingstijd Teams Trainers Trainingstijd Teams Trainers Trainingstijd Teams Trainers
    Maandag     Maandag     Maandag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Maria Breur en speler M18-1 17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Maria Breur en speler M18-1 17.30-19.00 X12-1 en X12-2 Soeredj Monorath
    18.30-20.00 M14-1, M16-1 en M18-1 Michel Dolné en Mitchell Hoekstra 18.30-20.00 M14-1, M16-1 en M18-1 Michel Dolné en Mitchell Hoekstra 19.00-20.30 V14-1 en V16-1 Ehlaha Wali en Ralph de Groot
    Spectrum Veld 1   Spectrum Veld 2   Spectrum Veld 3  
    17.30-19.00 X14-2 JC Rock       17.30-19.00 X14-3 en rec MU14 (jongens) Bert Pol
    19.00-20.30 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 19.00-20.30 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 19.00-20.30 V16-2/ V14-2 en rec VU14 (meiden)/ rec VU16 (meiden) Bert Pol
                     
    Dinsdag     Dinsdag     Dinsdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-18.30 X10 Linda Somers/ Peter Vogel (om de week)            
    18.30-20.30 M18-2 en rec MU18 Martin de Groot            
                     
    Woensdag     Woensdag     Woensdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-19.00 X12-1 en X12-2 Marc Vermaat 17.30-19.00 X14-3 en rec MU14 (jongens) JC Rock 17.30-18.30 Basketballs'Cool; Bert Pol
    19.00-20.30 M14-1 en X14-2 Michel Dolné 19.00-20.30 M16-1 en M18-1 Mitchell Hoekstra 18.30-20.00 V16-2, V14-2 en rec VU14 (meiden)/ rec VU16 (meiden) Bert Pol
    Spectrum Veld 1   Spectrum Veld 2   Spectrum Veld 3  
    17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Michael Prinsen en Eva Peelen       17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Michael Prinsen en Eva Peelen
    18.30-20.00 V14-1 en bank Ralph de Groot en Patrice Knol 18.30-20.00 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 18.30-20.00 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt
                     
    Donderdag     Donderdag     Donderdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-19.00 M14-1 + bank Michel Dolné 17.30-19.00 V16-1 + bank Ehlaha Wali 17.30-18.30 X10 Stefan Mes (van 18.30 - 19.00 Skills groepje)
    19.00-20.30 M18-2 en rec MU18 Martin de Groot 19.00-20.30 M16-1 en M18-1 Mitchell Hoekstra 19.30-20.30 V18-1 Kirsten van Poeteren
  • Trainingsschema (regulier)

    Trainingstijd Teams Trainers Trainingstijd Teams Trainers Trainingstijd Teams Trainers
    Maandag     Maandag     Maandag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Maria Breur en speler M18-1 17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Maria Breur en speler M18-1 17.30-19.00 X12-1 en X12-2 Soeredj Monorath
    18.30-20.00 M14-1, M16-1 en M18-1 Michel Dolné en Mitchell Hoekstra 18.30-20.00 M14-1, M16-1 en M18-1 Michel Dolné en Mitchell Hoekstra 19.00-20.30 V14-1 en V16-1 Ehlaha Wali en Ralph de Groot
    20.00-22.00 MSE-1 en M22-1 Cor Guldemeester 20.00-22.00 VSE-1 en VSE-2 (talenten) Laurens Zanoli (Maria/Kirsten/Ehlaha) 20.30-22.00 VSE-3 Zelfstandig
    Spectrum Veld 1   Spectrum Veld 2   Spectrum Veld 3  
    17.30-19.00 X14-2 JC Rock 17.30-19.00 X14-3 en rec MU14 (jongens) Bert Pol 17.30-19.00 X14-3 en rec MU14 (jongens) Bert Pol
    19.00-20.30 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 19.00-20.30 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 19.00-20.30 V16-2/ V14-2 en rec VU14 (meiden)/ rec VU16 (meiden) Bert Pol
    20.30-22.00 Recreanten Ineke Blijleven 20.30-22.00 Recreanten Ineke Blijleven 20.30-22.00 MSE-2 Bert Pol
                     
    Dinsdag     Dinsdag     Dinsdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-18.30 X10 Linda Somers/ Peter Vogel (om de week) 18.30-19.30 Skills groepje (in afstemming met betreffende spelers) Stefan Mes      
    18.30-20.00 V22-1 + bank Kirsten van Poeteren en Robyn van Dijkum 19.30-20.30 Rollers Frank van der Sluijs 18.30-20.30 M18-2 en M22-2 Martin de Groot en Walter Pouwels
    20.00-22.00 VSE-1 Laurens Zanoli 20.30-22.00 Rollers Frank van der Sluijs 20.30-22.00 MSE-3 en MSE-4 Zelfstandig
                     
    Woensdag     Woensdag     Woensdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-19.00 X12-1 en X12-2 Marc Vermaat 17.30-19.00 X14-3 en rec MU14 (jongens) JC Rock 17.30-18.30 Basketballs'cool; Bert Pol
    19.00-20.30 M14-1 en X14-2 Michel Dolné 19.00-20.30 M16-1 en M18-1 Mitchell Hoekstra 18.30-20.00 V16-2, V14-2 en rec VU14 (meiden)/ rec VU16 (meiden) Bert Pol
    20.30-22.00 MSE-1 Cor Guldemeester en Michel Dolné 20.30-22.00 M22-1 Cor Guldemeester en Michel Dolné 20.00-21.30 MSE-2 Bert Pol
    22.00-22.30 MSE-1 en M22-1 Schottraining Cor Guldemeester en Michel Dolné 22.00-22.30 MSE-1 en M22-1 Schottraining Cor Guldemeester en Michel Dolné 22.00-22.30 MSE-1 en M22-1 Schottraining Cor Guldemeester en Michel Dolné
    Spectrum Veld 1   Spectrum Veld 2   Spectrum Veld 3  
    17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Michael Prinsen en Eva Peelen       17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Michael Prinsen en Eva Peelen
    18.30-20.00 V14-1 en bank Ralph de Groot en Patrice Knol 18.30-20.00 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 18.30-20.00 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt
                     
    Donderdag     Donderdag     Donderdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-19.00 M14-1 + bank Michel Dolné 17.30-19.00 V16-1 + bank Ehlaha Wali 17.30-18.30 X10 Stefan Mes (van 18.30 - 19.00 Skills groepje)
    19.00-20.30 VSE-2 en V22-1 Linda Somers en Kirsten van Poeteren 19.00-20.30 M16-1, M18-1 en M22-1 Cor Guldemeester en Mitchell Hoekstra 19.00-20.30 M16-1, M18-1 en M22-1 Cor Guldemeester en Mitchell Hoekstra
    20.30-22.00 VSE-1 Laurens Zanoli 20.30-22.00 VSE-3 Zelfstandig 20.30-22.00 M18-2 en M22-2 Martin de Groot en Walter Pouwels
    22.00-22.30 VSE-1 Schottraining Laurens Zanoli 22.00-22.30 VSE-1 Schottraining Laurens Zanoli 22.00-22.30 VSE-1 Schottraining Laurens Zanoli
                     
    Vrijdag     Vrijdag     Vrijdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    19.00-20.00 G-team Nancy van der Drift            
    20.00-22.30 Wedstrijden   20.00-22.30 Wedstrijden