• Thuiswedstrijden - Fluiten & Tafelen

    Hieronder het overzicht met de thuiswedstrijden voor de komende weken en voor elk van deze wedstrijden de scheidsrechters en tafelaars.
    Alle thuiswedstrijden worden gespeeld in Sportcomplex Koning Willem-Alexander (SKWA).

    Instructiefilm voor het digitaal bijhouden van de score

    Sinds 2018 wordt digitaal de score bijgehouden met behulp van een tablet. zie de instructiefilm.

  • DatumSporthalTijdVeldScheidsrechtersTafelaarsThuisteamUitteam
    15-oktSKWA21.00Veld 1BondsscheidsrechtersSam Venloo/ Milan ten Bosch/ Antonio Delgado RoblesMSE 1MBCA A'veen MSE 1
    17-oktSpectrum11.00Veld 1BondsscheidsrechtersMarcelle Noordanus/ Niene van de Velde/ Robyn van DijkumM18-1Hot Pepper Heat M18-1
    17-oktSpectrum13.00Veld 1BondsscheidsrechtersBram van der Geest/ Sam Venloo/ Milan Ten BoschVSE 1BV Batouwe VSE 1
    17-oktSpectrum15.00Veld 1BondsscheidsrechtersPatrick van Son/ Neil Bandoh/ Chris KoehorstM20-1BV Almere 36'ers
    23-oktSKWA13.00Veld 1Volgt laterOuders van het teamM18-3Volendam M18-1
    28-oktSKWA19.00Veld 1BondsscheidsrechtersElisha Ubu/ Tess Berkhout/ Jacqueline ZurhaarV18 1BS Leiden V18 1
    29-oktSKWA21:00Veld 1Jewan van Oostrum/ Kas KinkhorstTamara de Jong/ Dagmar RooijersVSE 3The Sea Devils VSE 1
    30-oktSKWA11:00Veld 1Max Sarink/ Patrick van SonSofia Bontje/ Julia den DaasX14 2BC APOLLO Amsterdam V14 1
    30-oktSKWA11:00Veld 3Mike van der Willigen/ Petijn WoltersOuders van het teamX12 2BV Noordkop X12 2
    30-oktSKWA13:00Veld 1BondsscheidsrechtersRozy Bangu/ Sofie Moerkerken/ Luc KinkhorstM18 1Hot Pepper Heat M18 1
    30-oktSKWA13:00Veld 2Nicolai Pouwels/ Randy LuoDiora Sas/ Jinte VermaatX14-4Onze Gezellen X14 4
    30-oktSKWA13:00Veld 3Achraf Elgharss/ Roderick van der LaanOuders van het teamX12 3Harlemlakers X12 4
    30-oktSKWA15:00Veld 1Ilona Belt-de Jong/ Martine LoosLemuel Magsino/ Neil BandohM22 1K.T.C. M22 1
    30-oktSKWA15:00Veld 2Manouk Slaa/ Lisa BrandtDylan Kruijswijk/ Luthando MarchandV14 2Windmills X14 1
    30-oktSKWA17:00Veld 1Bram van der Fange/ Timo LammersYussuf Barre/ Ashaz HassanM16 2Northside Ballers Amsterdam M16 1
    30-oktSKWA17:00Veld 2Tommy van Leeuwen/ Fons van LeeuwenStanley Houweling/ Yves ManganoVSE 2U.S. VSE 3
    30-oktSKWA17:00Veld 3Niels van Teylingen/ Olaf MelchersSem van der Meulen/ Joey WieldersM16 3Northside Ballers Amsterdam M16 2
    30-oktSKWA19:00Veld 1Rianne Philippo/ Kim de VriesYorian Schenkel/ Jesper SmuldersMSE 2Racing Beverwijk MSE 2
    30-oktSKWA19:00Veld 2Floor de Kler/ Kelsey BuijsMilan van der Ven/ Jelmar TigchelaarM18 3The Challengers M18 1
    5-novSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersLotte Vader/ Britta Klomp/ Ehlaha WaliMSE 1VBC Akrides MSE 1
    6-novSKWA11:00Veld 1BondsscheidsrechtersDaniel Blom/ Antonio Delgado Robles/ Joep DolnéM14 1BC Utrecht Cangeroes M14 1
    6-novSKWA11:00Veld 2Jeroen Beumer/ Suresh BoomsEllen Akkerman/ Jacqueline ZurhaarM16 3Alkm.Guardians M16 2
    6-novSKWA11:00Veld 3Chris Koehorst/ Oscar LeeuwerikNikki Rijbroek/ Romy WesseliusX14 2Blue Stars X14 1
    6-novSKWA13:00Veld 1BondsscheidsrechtersZen Tameris/ Naut Somers/ CJ DeekmanM18 1VBC Akrides M18 1
    6-novSKWA13:00Veld 2Rogier Drijver/ Nando van OostrumWessel van der Velde/ Jasper van der VlistV18 2BV Aalsmeer V18 1
    6-novSKWA13:00Veld 3Alexander Karsten/ Joey van AchthovenTani Gomes/ Rik den HollanderMSE 3K.T.C. MSE 3
    6-novSKWA15:00Veld 1Tim de Kler/ Scheidsrechter BS3 of ELynn Tolner/ Linette van der Maarl/ Britt NjokuV14 1Dozy BV Den Helder V14 1
    6-novSKWA15:00Veld 2Mark Vermaat/ Peter VogelLisa Brandt/ Manouk SlaaMSE 4BV Amsterdam MSE 5
    6-novSKWA15:00Veld 3Ryan Moore/ Jewan van OostrumIsa Breur/ Mara KeurM16 2Blue Stars M16 2
    6-novSKWA17:00Veld 1BondsscheidsrechtersCindy van der Molen/ Marcelle Noordanus/ Jasmijn PoelstraV18 1Attacus V18 1
    6-novSKWA17:00Veld 2Niels van der Laan/ Kevin van DuurenWiebe Lerou/ Daniel LoozeVSE 2BC Schrobbelaar VSE 1
    6-novSKWA17:00Veld 3Nick Landzaat/ Dante DeekmanRobyn van Dijkum/ Lisanne de JongMSE 2De Hoppers MSE 1
    6-novSKWA19:30Hoofdveld 1BondsscheidsrechtersRinze Bakker/ Fons van Leeuwen/ Mitchel HoekstraVSE 1DAS VSE 1
    12-novSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersChris Koehorst/ Neil Bandoh/ Patrick van SonM20 1Derba M20 1
    13-novSKWA11.00Veld 2Wout Bergkamp/ Volgt laterOuders van het teamX12-1BC Gaasberdam Warriors X12-1
    13-novSKWA11.00Veld 1Milan ten Bosch/ Volgt laterOuders van het teamX12-2Flevo Musketiers X12-1
    13-novSKWA13:00Veld 1Steyn Luyben/ Bram van der GeestCody Sisal / Lloyd SedocV14 2BV Early Bird X14 1
    13-novSKWA13:00Veld 2Nils Veltman/ Timo DolnéOuders van het teamX12 3Break Out '88 X12 1 (VR)
    13-novSKWA13:00Veld 3Rene van Bruggen/ Volgt laterYoav Bleier/ Jonas CremersX14 4BC APOLLO Amsterdam V14 2
    13-novSKWA15:00Veld 1BondsscheidsrechtersFay Kors/ Sanne Stive/ Wessel van RoijenM16 1CBV Binnenland M16 1
    13-novSKWA15:00Veld 2Judith de Haas/ Ilona Belt-de JongRandy Luo/ Nicolai Pouwels MSE 5Racing Beverwijk MSE 3
    13-novSKWA15:00Veld 3Rianne Philippo/ Kim de VriesAchraf Elgharss/ Roderick van der LaanM18 3MBCA A'veen M18 5
    13-novSKWA17:00Veld 1Rens Stokman/ Stefan DeddensCameron van Asperen/ Niels BeunisVSE 3VBC Akrides VSE 2
    13-novSKWA17:00Veld 2Lloyd Sedoc/ Jeffrey KoeneckeYussuf Barre/ Ashaz HassanX14 3BC Flying Oost X14 2
    13-novSKWA17:00Veld 3Ronald Koenecke/ Barend MaassenTim Gueze/ Rijk NienhuisM22 1BV Lisse M22 1
    14-novSpectrum15:30Veld 2Volgt laterOuders van het teamX12-1Harlemlakers X12-1
    19-novSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersKirsten van Poeteren/ Lotte Vader/ Britta KlompMSE 1U.S. MSE 1
    20-novSKWA13:00Veld 1BondsscheidsrechtersNiels van Teijlingen/ Luc Kinkhorst/ Tom DekkerV18 1Uitsmijters V18 1
    20-novSKWA13:00Veld 2Rogier Drijver/ Tom de LeeuwLotte de Groot/ Rosalie JoustraM16 2BC Flying Oost M16 1
    20-novSKWA13:00Veld 3BondsscheidsrechtersIsabella Knol/ Liv Kors/ Niels van der LaanM14 1Lokomotief M14 1
    20-novSKWA15:00Veld 1Scheidsrechters BS3 of ELucia Harmers/ Indy Karsten/ Lotte WaaijerV14 1Rotterdam Basketbal V14 1
    20-novSKWA15:00Veld 2Olaf Melchers/ Ryan MooreMax Sarink/ Patrick van SonM22 1BV Amsterdam M22 1
    20-novSKWA15:00Veld 3Kas Kinkhorst/ Jewan van OostrumMike van der Willigen/ Petijn WoltersMSE 4Flashing Heiloo MSE 3
    20-novSKWA17:00Veld 1BondsscheidsrechtersJasmijn Poelstra/ Niene van de Velde/ Ehlaha WaliM18 1Celeritas-Donar M18 1
    20-novSKWA17:00Veld 2Timo Geurts/ Wesly de VeenWessel van Roijen/ Randy LuoM16 3Mapleleaves M16 3
    20-novSKWA17:00Veld 3Alexander Karsten/ Joey van AchthovenRobyn van Dijkum/ Lisanne de JongMSE 2BC Triple Threat MSE 1
    20-novSKWA19:30Hoofdveld 1BondsscheidsrechtersNick Visser/ Bart Duivenvoorden/ Mitchel HoekstraVSE 1CobraNova VSE 1
    27-novSKWA15.00Veld 1BondsscheidsrechtersRinze Bakker/ Fons van Leeuwen/ Mitchel HoekstraVSE 1 Green Eagles VSE 1
    3-decSKWA21:00Veld 2Kasper Scheijde/ Marcel SmitBart Duivenvoorden/ Tom de LeeuwVSE 3MSV/Zeemacht VSE 1
    3-decSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersRogier Drijver/ Nick Visser/ Kevin van DuurenM20 1Blue Stars M20 1
    4-decSKWA13:00Veld 1Sam Venloo/ Sverre van GeijlswijkOuders van het teamX12 1BV Noordkop X 12 1
    4-decSKWA13:00Veld 2Bram van der Geest/ Jonas CremersOuders van het teamX12 2Blue Stars X12 1
    4-decSKWA15:00Veld 1BondsscheidsrechtersPepijn Deen/ Erfan Sedaghati/ Milan ten BoschM16 1MBCA A'veen M16 2
    4-decSKWA15:00Veld 2Manouk Slaa/ Kelsey BuijsOuders van het teamX12 3Northside Ballers Amsterdam X12 2
    4-decSKWA15:00Veld 3Lisa Brandt/ Floor de KlerLucas Smit/ Tim GuezenV14 2BV Hoofddorp X14 2
    4-decSKWA17:00Veld 1Rene van Bruggen/ Stefan DeddensBruno Bangu/ Risyu BlomVSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 2
    4-decSKWA17:00Veld 2Rens Stokman/ Joey WieldersTijs Corsten/ Delphin de GrootX14 3Northside Ballers Amsterdam X14 2
    4-decSKWA17:00Veld 3Ronald Koenecke/ Jeffrey KoeneckeThomas Kasemier/ Onne VermeulenMSE 3The Challengers MSE 2
    4-decSKWA19:00Veld 1Jeroen Beumer/ Ferdy BosmaDagmar Rooijers/ Tamara de JongMSE 5AMVJ-Amsterdam MSE 1
    4-decSKWA19:00Veld 2Barry Hol/ Martijn RoosenhartTimo Jansen/ Rijk NienhuisM18 3BC APOLLO Amsterdam M18 4
    4-decSKWA19:00Veld 3Peter Vogel/ Jeroen WijtsJawad Karimuddin/ Wout BergkampM18 2BV Amsterdam M18 2
    10-decSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersLotte Vader/ Britta Klomp/ Kirsten van PoeterenMSE 1BV Amsterdam MSE 1
    11-decSKWA13:00Veld 1Luc Kinkhorst/ Wessel van RoijenSarah Hoedeman/ Lotte WaaijerX14 3Volendam X14 1 (VR)
    11-decSKWA13:00Veld 2Randy Luo/ Roderick van der LaanOuders van het teamX12 3Mapleleaves X12 1
    11-decSKWA13:00Veld 3Kevin van Duuren/ Tom DekkerBritt Njoku/ Linette van der MaarlM16 3BV Amsterdam M16 3
    11-decSKWA15:00Veld 1BondsscheidsrechtersRachel Bruines/ Judith de Haas/ Ilona Belt-de JongV18 1Lokomotief V18 1
    11-decSKWA15:00Veld 2Olaf Melchers/ Ryan MooreGiordy Wiegman/ Tijs DonkerX14 2Onze Gezellen X14 1 (VR)
    11-decSKWA15:00Veld 3Jeroen Bolleboom/ Timo LammersBenjamin van Erp/ Marko JevticM22 1Mapleleaves M22 1 (VR)
    11-decSKWA17:00Veld 1Niels van der Laan/ Tom de LeeuwCindy van der Molen/ Niene van de VeldeVSE 3De Hoppers VSE 1
    11-decSKWA17:00Veld 3Mitchell Hoekstra/ Nando van OostrumRobyn van Dijkum/ Lisanne de JongMSE 2Flashing Heiloo MSE 1
    11-decSKWA19:30Hoofdveld 1BondsscheidsrechtersFons van Leeuwen/ Rinze Bakker/ Jordan van DijkumVSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 2
    17-decSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersChris Koehorst/ Daniel Blom/ Oscar LeeuwerikM20 1Hot Pepper Heat M20 1
    17-decSKWA21:00Veld 2Kas Kinkhorst/ Tommy van LeeuwenJewan van Oostrum/ Olaf MelchersMSE 5BC Triple Threat MSE 2
    18-decSKWA11:00Veld 1Milan ten Bosch/ Tim GuezenCayro Hazel/ Sven de RaadtV14 2De Hoppers X14 1
    18-decSKWA11:00Veld 2Kelsey Buijs/ Floor de KlerOuders van het teamX12 2Onze Gezellen X12 1
    18-decSKWA11:00Veld 3Lisa Brandt/ Manouk SlaaTygo Harmers/ Lars BreurV14 3MBCA A'veen X14 6
    18-decSKWA13:00Veld 1BondsscheidsrechtersBébél Rodriquez/ Maud van Susteren/ Bram van der GeestM14 1Bouncers Basketball M14 1
    18-decSKWA13:00Veld 2Rijk Nienhuis/ Sam VenlooOuders van het teamX12 1Flevo Musketiers X12 1
    18-decSKWA13:00Veld 3Martijn Roosenhart/ Jeroen WijtsTess Berkhout/ Roos MajoorVSE 2BV Amsterdam VSE 2
    18-decSKWA15:00Veld 1Scheidsrechters BS3 of EJim Zurhaar/ Bruno Bangu/ Risyo BlomV14 1New Stars V14 1
    18-decSKWA15:00Veld 2CJ Deekman/ Alexander KarstenSem van der Meulen/ Yves ManganoV18 2WVGV V20 1 (VR)
    18-decSKWA15:00Veld 3Dante Deekman/ Nick LandzaatTamara de Jong/ Dagmar RooijersMSE 3VBC Akrides MSE 4
    18-decSKWA17:00Veld 1Frank Schuyer/ Kasper ScheijdeVeronique Vermue/ Ellen AkkermanM18 3Hillegom'85 M18 1
    18-decSKWA17:00Veld 2Peter Vogel/ Barry HolMarc Vermaat/ Suresh BoomsMSE 4The Sea Devils MSE 2
    18-decSKWA17:00Veld 3Marcel Smit/ Rens StokmanSkye Bien/ Jacqueline ZurhaarM18 2BV Aalsmeer M18 1
  • Afmelden voor tafelen of fluiten

    Naast de rol van speler, moet je ook een aantal maal per seizoen de rol van scheidsrechter en/of tafelofficial invullen. Geen excuus of uitzondering.

    De taken staan net als alle wedstrijden in de Basketball App. Het inplannen gebeurt zo zorgvuldig mogelijk.
    Kun je een keer niet, dan is het jouw eigen verantwoordelijkheid om tijdig een vervanger te zoeken.

    • Kijk of je met een teamgenoot kunt ruilen of vraag of iemand een keer extra wilt tafelen/ fluiten.
    • Mocht je binnen je team niemand kunnen vinden, zorg dan dat je (via via) het aan de andere teams binnen de vereniging vraagt!

    Zelf wil je immers ook dat er scheidsrechters en tafelofficials bij je eigen thuiswedstrijden zijn.
    Benieuwd naar alle rechten en plichten die je als lid van de vereniging hebt? Je vindt ze in het Huishoudelijk Reglement op de website.