• Thuiswedstrijden - Fluiten & Tafelen

    Hieronder het overzicht met de thuiswedstrijden voor de komende weken en voor elk van deze wedstrijden de scheidsrechters en tafelaars.
    De thuiswedstrijden worden gespeeld in Sportcomplex Koning Willem-Alexander (SKWA) of het Spectrum.
    De sportaccomodatie wordt bij elke wedstrijd vermeld.

    Instructiefilm voor het digitaal bijhouden van de score

    Sinds 2018 wordt digitaal de score bijgehouden met behulp van een tablet. zie de instructiefilm.

  • DatumSporthalTijdVeldScheidsrechtersTafelaarsThuisteamUitteam
    29-janSKWA09:00Veld 1Daniel Looze/ Wessel vd VeldeOuders van het teamX12 1MBCA A'veen X12 2
    29-janSKWA09:00Veld 3Yorian Schenkel/ Milan vd VenLotte de Groot/ Isabella KnolX14 3BV Noordkop X14 2
    29-janSKWA11:00Veld 1Jos Steinmetz/ Vincent VenlooJonas Cremer/ Sanne StiveV14 1Dozy BV Den Helder V14 1
    29-janSKWA11:00Veld 2Marcel Smit/ Stefan DeddensCody Sisal/ Cleo BasteramM16 2Racing Beverwijk M16 1
    29-janSKWA11:00Veld 3Kasper Scheijde/ Rene vd BruggenNils Veltman/ Kassandra VelissaridouM16 3De Hoppers M16 2
    29-janSKWA13:00Veld 2Jelmar Tig/ Tess BerkhoutTani Gomes/ Hessel van BakelV14 2Landslake Lions X14 2
    29-janSKWA13:00Veld 3Martijn Roosenhart/ Suresh BoomsNikki Rijbroek/ Sam FlorentiusMSE 5BC Schrobbelaar MSE 4
    29-janSKWA15:00Veld 1Timo Geurts/ Nick LandzaatFemke Dijkstra/ Meike TigchelaarV18 2Volendam V18 1
    29-janSKWA15:00Veld 2Tim de Kler/ CJ DeekmanIsa Breur/ Mara KeurMSE 3De Hoppers MSE 2
    29-janSKWA15:00Veld 3Wesley de Veen/ Dante DeekmanMaia Kramer/ Lotte WaaijerM20 2The Lions M20 1 (VR)
    29-janSKWA17:00Veld 1BondsscheidsrechtersRomy Wesselius/ Jacqueline Zurhaar/ Marc VermaatV18 1BC Utrecht Cangeroes V18 1 (VR)
    29-janSKWA17:00Veld 2Jochem Somers/ Jeroen WijtsSky Bien/ Veronique VrmueMSE 4Alkm.Guardians MSE 1
    29-janSKWA19:30Hoofdveld 1Bondsscheidsrechtersdames 2 VSE 1CBV Binnenland VSE 2
    4-febSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersMilan vd Bosch/ wout Bergkamp/ Robyn van DuijkumMSE 1Racing Beverwijk MSE 1
    5-febSKWA11:00Veld 1Lynn Tolner/ Kelsey BuijsLisa Brandt/ Robyn van de Zande/ Julia de DaasX14 3MBCA A'veen X14 5
    5-febSKWA11:00Veld 3Floor de Kler/ Nick VisserManouk Sla/ Dagmar RooijersX12 4VBC Akrides X12 1 (VR)
    5-febSKWA13:00Veld 1Tom Dekker/ Niels vd LaanPetijn Wolters/ Mitchell HoekstraVSE 2BV Amsterdam VSE 2
    5-febSKWA13:00Veld 2Chris Koehorst/ Joep DolneeMike vd Willigen/ Patrick van SonX14 4BC APOLLO Amsterdam X14 5
    5-febSKWA15:00Veld 1BondsscheidsrechtersRachel Bruines/ Martine Loos/ Linda SomersM18 1BV Groningen M18 1
    5-febSKWA15:00Veld 2Rinze Bakker/ Timo LammersQuint Kersten/ Olaf MelchersM16 3K.T.C. M16 2
    5-febSKWA15:00Veld 3Jordan van Dijkum/ Tommy van LeeuwenKim de Vries/ Ilona Belt-de JongMSE 5Northside Ballers Amsterdam MSE 2
    5-febSKWA17:00Veld 2Barend Maassen/ Bas RooijersNeil Bandoh/ Arda AymurVSE 3The Challengers VSE 1
    5-febSKWA17:00Veld 3Jeffrey Koenecke/ Frank SchyerAntonio Delgado Robles/ Thijs BraamMSE 2U.S. MSE 4
    11-febSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersBritt Njoku/ Isa Breur/ Lucia HarmersM20 1Hot Pepper Heat M20 1
    12-febSKWA11:00Veld 3M16 3BC Triple Threat M16 3
    12-febSKWA13:00Veld 3M22 1Break Out '88 M22 1 (VR)
    12-febSKWA17:00Veld 3MSE 4Harlemlakers MSE 6
    12-febSKWA19:30Hoofdveld 1BondsscheidsrechtersVSE 1BS Leiden VSE 1
    13-febHet Spectrum14:30Veld 1BondsscheidsrechtersEllen Akkkerman/ Roos MajoorV14 1New Stars V14 1
    13-febHet Spectrum14.30Veld 2Femke Dijkstra/ Lotte WaayerOuders van het teamX12 1Dozy BV Den Helder V12 1
    13-febHet Spectrum16:30Veld 1BondsscheidsrechtersRosalie Joustra/ Janiek Staalduine/ Peter VogelV18 1BC APOLLO Amsterdam V18 1
    13-febHet Spectrum16:30Veld 2Barry Hol/ Jeroen BeumerBebel Rodriques/ Maud van SusterenV18 2BC APOLLO Amsterdam V20 2
    13-febHet Spectrum18.30Veld 1Kirsten/ LindaNaut Somers/ Lars BreurMSE 3BC Schrobbelaar MSE 3
    17-febSKWA17:30Veld 2Liv Kors/ ouder van teamV14 2BV Hoofddorp X14 2
    18-febSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersKirsten van Poeteren/ Lotte Vader/ Britta KlompMSE 1Onze Gezellen MSE 1
    19-febSKWA11:00Veld 1Rogier Drijver/ Nando van OostrumTom de Leeuw/ Bart van DuivenoordenV18 2BC APOLLO Amsterdam V20 2
    25-febSKWA21:00Veld 1BondsscheidsrechtersTim Guezen/ Rijk Nienhuis/ Sam VenlooMSE 1Red Stars MSE 1
    26-febSKWA11:30Veld 1Britt Njoku/ Linette vd MaarleOuders van het teamX12 1BV Noordkop X12 1
    26-febSKWA13:00Veld 1BondsscheidsrechtersEhlaha Wali/ Aaron Koolman/ Steijn LuijbenV18 1H.S.V. Basketball V18 1
    26-febSKWA15:00Veld 1Lucia Harmsen/ Indy KarstenSarah Hoedeman/ Katya vd VeldeM16 3Flevo Musketiers M16 2 (VR)
  • Afmelden voor tafelen of fluiten

    Naast de rol van speler, moet je ook een aantal maal per seizoen de rol van scheidsrechter en/of tafelofficial invullen. Geen excuus of uitzondering.

    De taken staan net als alle wedstrijden in de Basketball App. Het inplannen gebeurt zo zorgvuldig mogelijk.
    Kun je een keer niet, dan is het jouw eigen verantwoordelijkheid om tijdig een vervanger te zoeken.

    • Kijk of je met een teamgenoot kunt ruilen of vraag of iemand een keer extra wilt tafelen/ fluiten.
    • Mocht je binnen je team niemand kunnen vinden, zorg dan dat je (via via) het aan de andere teams binnen de vereniging vraagt!

    Zelf wil je immers ook dat er scheidsrechters en tafelofficials bij je eigen thuiswedstrijden zijn.
    Benieuwd naar alle rechten en plichten die je als lid van de vereniging hebt? Je vindt ze in het Huishoudelijk Reglement op de website.